Ajo punon shumë në palestër për të ruajtur fizikun e saj të jashtëzakonshëm.

Rita Ora tregoi trupin e saj të tonifikuar dhe barkun e palestruar me një kostum sportiv blu, teksa postoi një foto të re në Instagram të premten.

Këngëtarja, 31 vjeçe, kishte veshur një set me bluzë dhe streçe të ngushta teksa pozonte pasi kishte djersitur gjatë stërvitjes. Top Albania Radio shkruan se bukuroshja bionde kishte flokët e saj kaçurrela në valë të lirshme mbi supe dhe zgjodhi një pamje natyrale të grimit për të treguar tiparet e saj të bukura.

Kjo vjen pasi Rita foli për dashurinë e saj për bashkëshortin Taika Waititi në një intervistë të rrallë pasi u martua fshehurazi në fillim të kësaj vere. Këngëtarja këmbëngul se është shumë e dashuruar me regjisorin, 47 vjeç, dhe lë të kuptohet se po planifikon një tjetër dasmë të madhe në Londër për miqtë dhe familjen e saj.

Ylli i pop-it, Rita, e cila nuk e ka konfirmuar kurrë në mënyrë eksplicite martesën, edhe pse miqtë e saj të ngushtë e kanë konfirmuar, thotë se ajo mori frymëzim nga prindërit e saj, nëna e saj Vera dhe babai i saj Besnik, në kërkimin e saj për dashurinë pasi mësoi nga lidhja e tyre e fortë më shumë se 30-vjeçare.

Top Channel