Kim Kardashian mburret për studimet e saj të larta në Drejtësi, por asnjë nga fansat nuk e beson

16/09/2022 13:31

Kim Kardashian ishte e ftuar speciale në emisionin e James Corden dhe mes disa temave për të cilat folën, moderatori anglez dhe biznesmenia e famshme diskutuan edhe për karrierën që supozohet se po studion Kardashian.

Kim përmendi disa detaje, se në moshën 40-vjeçare, ajo është duke ndjekur studimet për një diplomë në fushën e Drejtësisë.

Sipas Kim Kardashian, para se të mbërrinte në forum, ajo po bënte një ese si pjesë e detyrave të shtëpisë së saj pasi tashmë është në gjysmë të diplomës.

“Kam shkruar një ese gjatë rrugës për këtu. E bëra në kompjuterin tim në sediljen e pasme të makinës. Unë hipa në makinë dhe u kujtova, duhet të bëj esenë time. Është pjesë e një provimi”.

“A ka qenë më e vështirë nga sa e kishit menduar? Si është të kthehesh në atë mjedis?” pyeti James Corden.

“Është padyshim sfiduese për sa i përket kohës, sepse me fëmijët dhe unë kam shumë gjëra për të bërë, por e vlerësoj shumë më tepër përvojën tani. Qëllimi përfundimtar është, ju e dini, shpresoj se unë mund të ndihmoj në mbështetjen e rasteve në të cilat besoj vërtet për njerëzit që nuk mund të financojnë çështjen ose kanë vërtet nevojë për udhëzime dhe më pas shpresojmë të krijojmë një kompani që punëson njerëz të burgosur më parë për të ndihmuar punën në kompania”.

Top Albania Radio shkruan se pavarësisht duartrokitjeve në studio, përdoruesit në rrjetet sociale nuk i besuan fjalëve të Kim Kardashian. Shumë veta dyshojnë në aspiratat e saj, pasi nga të njëjtat emisione ‘Keeping up with the Kardashians’, Kim urrente të punonte. Aq shumë ishte përbuzja e saj për punën, saqë në shumë raste u dëgjua duke komentuar mbi këtë temë.

Top Channel