Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Çermë të Divjakës, ku motra ka goditur me thikë të vëllanë e saj.

Shkaqet e konfliktit mes 38-vjeçares me iniciale M.XH më vëllanë e saj Xh.Xh, 34 vjec nuk dihen ende, ndërsa policia thotë për motive të dobëta,

Aktualisht i plagosur ndodhet në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Divjakë arrestuan në flagrancë shtetasen M. Xh., 38 vjeçe, banuese në Çermë Sektor, Divjakë, pasi, në banesë, ka goditur me mjet prerës (thikë), gjatë një konflikti për motive të dobëta, vëllanë e saj, shtetasin Xh. Xh., 34 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën”- njoftoi policia.

Top Channel