Foto ilustruese

Një 37-vjeçar është arrestuar këtë të enjte në Mat pasi dyshohet se ka dhunuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Shtetasi me iniciale Sh.H. është vënë në pranga nga policia e Matit, pas denoncimit për dhunë fizike dhe psikologjike.

Ndaj tij rëndon akuza e ‘dhunës në familje’.

Top Channel