Shtohen thashethemet për Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid! Dyshja shihen së bashku në një festë…

13/09/2022 20:07

Leonardo DiCaprio, 47 vjeç dhe Gigi Hadid, 27 vjeç, tashmë kanë kaluar kohë së bashku.

Aktori dhe vajza e kopertinës së Vogue po bisedonin me njëri-tjetrin në një festë të modës të shtunën në mbrëmje në Nju Jork gjatë NYFW, sipas një raporti të së martës nga UsWeekly.

Faqja nuk e emërton ngjarjen, por ndau se Venus Williams dhe Ben Simmons ishin të pranishëm. Të shtunën në mbrëmje Hadid u pa në tapetin e Daily Front Row Fashion Media Awards në The Rainbow Room në NYC. Po atë ditë ai u pa duke ngarë një biçikletë në Manhatan.

Kjo vjen pas pretendimeve se ata thuhet se po takojnë njëri-tjetrin më pak se një muaj pas përfundimit të marrëdhënies së tij 4-vjeçare me Camila Morrone. Pas një sërë raportesh se 47-vjeçari kishte vëmendje për t’u rimëkëmbur me supermodelen, 27 vjeç, një burim i brendshëm zbuloi për People se ai pëlqen Gigi.

Ata janë parë duke u shoqëruar me grupe njerëzish. Kanë kaluar vetëm pak javë nga ndarja. Që atëherë, ai është duke u shoqëruar me miqtë dhe familjen.

Të mërkurën e kaluar, një burim tjetër zbuloi se ylli i “Don’t Look Up” po përpiqej të joshë Gigi-n por tha se ajo nuk ka treguar interes./ Top Albania Radio.

Top Channel