Ata janë të martuar prej pesë muajsh, por Nicola Peltz ka kujtuar se takimi i saj i parë me bashkëshortin e saj Brooklyn Beckham nuk ishte dashuri me shikim të parë.

Aktorja u takua për herë të parë me Brooklyn gjashtë vite më parë përmes vëllait të saj, por në një intervistë të re të sinqertë për romancën e tyre, ajo pranon se ata me të vërtetë nuk shkonin mirë.

Duke folur për Revistën Wonderland, Nicola kujton se si ata festuan së bashku në festivalin muzikor Coachella, por tani po shikon prapa në fotot që mezi ndërvepruan.

“Në fakt e takova Brooklyn rreth gjashtë vite më parë në Coachella, nëpërmjet njërit prej vëllezërve të mi, emri i tij është Diesel”, i tha Nicola aktores Selma Blair gjatë intervistës në Wonderland.

Ajo kujtoi se si çifti tashmë i martuar ishin të dy me partnerë të tjerë në atë kohë, duke pranuar:

“Ne vërtet nuk shkonim mirë. Ai kishte një të dashur dhe unë një të dashur. Mezi ndërvepronim. Ne shikojmë prapa në foto, si fotografi në grup, dhe unë jam me të dashurin tim dhe Brooklyn në qoshe”.

Top Albania Radio shkruan se tashmë çifti janë martuar në dasmën e tyre luksoze në Palm Beach në prill.

Top Channel