Mes thashetheme për ribashkim, Bradley Cooper dhe Irina Shayk shihen më të lumtur se kurrë së bashku

08/09/2022 20:50

Bradley Cooper dhe Irina Shayk vazhduan të ndezin thashethemet për pajtim të mërkurën, pasi të dy u panë duke ndarë një përqafim në rrugët e Nju Jorkut.

Aktori dhe modelja ruse bënin një shëtitje me vajzën e tyre Lea De Seine, pesë vjeç.

Dyshja më pas u shfaq në një front të bashkuar ndërsa të dy ecnin dorë për dore me të voglën e tyre ndërsa kalonin rrugën. Cooper kishte një pamje të qetë gjatë daljes, i veshur me një bluzë të zezë, pantallona sportive gri dhe atlete të bardha dhe portokalli. Ndërkohë Irina ishte e veshur gjithashtu, me një bluzë të zezë, pantallona dhe atlete. Modelja mbrojti sytë nga dielli me një palë syze dielli të zeza.

Ajo e aksesoi pamjen me një çantë të zezë, me një zinxhir të artë, të vendosur mbi supe. Ndërkohë vogëlushja e tyre bionde dukej e lezetshme si gjithmonë me një fustan ngjyrë vjollce me yje të verdhë.

Dalja vjen pasi u raportua se çifti po mendonin për rindezjen e romancës së tyre, pasi Irina së fundmi ndau një foto me pushime familjare ku të dy dukeshin komod në Bahamas. Supermodelja dukej mbresëlënëse teksa ishte mbështetur në shpatullën e Bradley-t. Javën e kaluar u raportua se Bradley dhe Irina po mendojnë për të pasur më shumë fëmijë./ Top Albania Radio

Top Channel