Konkurrentët humbën 2000 eurot e para në shtëpinë e Kepit të Tundimeve, pasi thyen rregullat.

Arsyeja është një lodër sek*i.

Ndërsa të dhjetë konkurrentët u mblodhën në dhomën e ndenjes për të gjetur fajtorin, të gjithë u çuditën kur mësuan se ajo ishte Efi.

Fillimisht të gjithë kujtonin se i përket Ornelës, pasi ajo tha se e gjeti në pishinë.

Efi tha se donte të bënte një shaka me ta dhe prandaj e kishte marrë me vete, ndërsa provokimet nuk munguan nga djemtë.

Humbja e 2 mijë eurove u prit me humor dhe ironi mes të gjithëve, edhe pse shuma s’është aspak e vogël.

 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel