Brad Pitt dhe Joey King kaluan aq mirë me kolegët e tyre të “Bullet Train” saqë vendosën të krijonin një grup.

Ekipi, i cili përfshin gjithashtu Aaron Taylor-Johnson dhe Sandra Bullock vendosën të bashkojnë forcat për një grup muzikor.

“Ne shkojmë shumë mirë, është thjesht shumë argëtuese. Ne kemi Brad, i cili thjesht vendos tonin. Ai është një udhëheqës i mahnitshëm dhe i talentuar i grupit tonë”, tha Joey (23) për Entertainment Tonight.

“Ne kemi një emër të tërë grupi dhe gjithçka! Na quanin Naked Below the Line. As që më kujtohet historia pas emrit të grupit! Nuk e di si ndodhi! Ne thjesht kalojmë kohën më të mrekullueshme së bashku,” shtoi ajo.

Aaron bëri shaka duke thënë se grupi është ende duke punuar në çfarë instrumentesh muzikore të luajë.

“Ne jemi ende duke i kuptuar gjërat. Si, ne jemi ende duke eksperimentuar,” tha ai.

Dhe Brad u tall se emri i grupit nënkupton se ata “vetëm veshin këmisha”.

“Joey do të jetë personi ynë i parë. Dhe ne të gjithë jemi duke u tronditur nga pas”, tha ai.

Ndërkohë, Joey më parë pranoi se ndihej si një “peshk jashtë ujit” me sindromën mashtruese kur mbërriti në xhirimet e Bullet Train.

Megjithatë, Brad (58), e qetësoi menjëherë dhe ajo ishte “shumë rehat” në shoqërinë e tij.

“Ne e duam Brad Pitt, ishte me të vërtetë një nder, jo vetëm sepse ata janë kaq të talentuar, por sepse janë njerëzit më të lezetshëm për të punuar me të. Brad u bë dikush me të cilin isha shumë rehat dhe ndihesha kaq me fat që munda ta ndaja këtë herë, thjesht absolutisht adhuroje atë”, tha Joey.

Brad luan si atentatorin Ladybug në film, i cili dëshiron të heqë dorë nga jeta, por tërhiqet nga Maria Beetle (Bullock) në mënyrë që të gjejë një çantë në një tren që shkon nga Tokio në Kioto. Në tren, ai dhe vrasës të tjerë konkurrues zbulojnë se objektivat e tyre janë të gjitha të lidhur.

Top Channel