Kourtney Kardashian dhe Travis Barker ‘kapen mat’ në plazhin ku një vit më parë i thanë “Po” njëri-tjetrit

25/07/2022 22:45

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker kanë shijuar një fundjavë romantike krah njëri-tjetrit, në vendin ku një vit më parë u fejuan.

DailyMail ka publikuar pamje të çiftit të sapomartuar në Los Angeles, teksa ata ecnin në plazhin me rërë jashtë hotelit dhe kalonin kohë së bashku.

Ata duken po aq të dashuruar sa ditën kur i thanë njëri-tjetrit ‘Pranoj’ në Portofino të Italisë në maj të këtij viti.

Kourtney mbante veshur një fustan të gjatë neon, me një të çarë të theksuar, që theksonte linjat trupore, dhe kishte bërë një kombinim të guximshëm me xhaketën dhe çizme lëkure, ndërsa i dashuri i saj, bateristi i Blink-182 ishte veshur kryesisht në të zeza.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel