Bora Zemani është një ndër moderatoret më të komentuara kohët e fundit, sidomos pas suksesit të programit Për’puthen.

Tashmë ajo po shijon pushimet përrallore në Turqi së bashku me djalin.

Fotot e bukura nga momentet e pushimeve nuk kanë munguar në Instagramin e moderatores.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto teksa teksa shijon rrezet e diellit.

E veshur me një body ngjyrë te verdhë, të shoqëruara me një palë syze ngjyrë të kuqe dhe me pozat provokuese, Bora nuk ka nguruar të tregojë linjat e saj trupore.

Moderatorja ka qenë shumë aktive kohët e fundit, me postime fotosh në rrjete sociale dhe në daljet e saj publike.

Ajo shkëlqeu në sfilatën e stilistit shqiptar Valdrin Sahiti, e veshur me një fustan të gjatë dhe madhështor.

 

FOTO GALERI
1/7

Top Channel