Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e sotme në plazhin e Tales në Lezhë.

Kamarieri që njëkohësisht mblidhte edhe lekët e shezlongëve, është konfliktuar fizikisht me dy djem pushues për lekët e shezllonit.

Pas sherrit, kamarieri ka përfunduar në spital dhe pasi ka marrë mjekimin, është dërguar në komisariat për tu marrë në pyetje.

Top Channel