Nga Sali Berisha tek Flori Mumajesi, Agron Llakaj dhe Romeo imitojnë personazhet e njohur në “Më lër të flas”

20/05/2022 22:49

Aktori Agron LLakaj dhe Romeo Veshaj kanë imituar disa prej artistëve më të njohur në emision duke shkaktuar të qeshura para publikut.

Ata teksa zhvillonin lojën nisën të imitonin disa nga figurat më të shquara në vendin tonë, ndërsa nuk arritën dot ta mbajnë të qeshurën.

Kjo lojë solli shumë pozititvitet në studio, sidomos në momentin ku Agron Llakaj imitoi Sali Berishën, të cilin kemi parë prej vitesh në ekran.

 

Top Channel