I ftuari i parë në episodin e katërt të “Më lër të flas” është aktori Agron Llakaj.

I pyetur nga aktori nëse ka një bashkim me Bora Zemanin, Donaldi preferoi të qeshte dhe të mos jepte një përgjigje.

Agron Llakaj: A do të na thuash a u bashkove me Borën apo jo?

Romeo Veshaj: Edhe ti u infektove?

Agron Llakaj: Është krijuar shoqata Bora-Doanld dhe më bënë qytetar nderi. ‘Bora alamet vajze’, nuk është momenti të të qëlloj me pëllëmbë, në emër të shoqatës thuaj po.

Donald Veshaj: Babin do ta lajmërojmë për cdo gjë, babi këtë muhabet ka me mua.

Agron LlakajL: Hë pra fol!

Kujtojmë se dyshja është në qendër të mediave, pasi u panë bashkë në sfilatën e Valdrin Sahitit. Nuk dihet ende nëse ka një bashkim të tyre apo.

FOTO GALERI
2/11

Top Channel