Jemi mësuar ta shohim Kim Kardashian gjithmonë të kuruar deri në detaje, por në daljen e saj të fundit ajo dukej më e thjeshtë se kurrë.

Ajo u dha ndjekësve një pamje të rrallë të rutinës së saj të mëngjesit në episodin e gjashtë të “The Kardashians” të Hulu.

Kim u fotografua nga paparacët e veshur me një fustan të bardhë të fryrë deri në fund të këmbëve dhe pa grim, ndërsa po bashkohej me Khloe e Tristan Thompson në palestër.

Kjo nuk është hera e parë që Kim fotografohet pa makeup nga paparacët, të cilët janë mësuar ta shohin atë të kuruar.

Është zbuluar se shtëpia e Khloe Kardashian është ende duke u ndërtuar, ndërsa Kim ka lënë të motrën dhe Tristan Thompson të ushtrohen në palestrën e saj.

 

FOTO GALERI
1/7

Top Channel