“Nga motër, tradhtare”/ Monika dhe Sabiani debatojnë në “Më lër të flas”

06/05/2022 22:39

Aktorja Monika Lubonja dhe këngëtari Sabiani, të dy ish-banorë të Big Brother Vip, kanë debatuar këtë mbrëmje, teksa ishin të ftuar në “Më lër të flas” me vëllezërit Veshaj.

Sabiani duket se nuk ka ndërruar mendim për Monikën, duke e cilësuar këtë të fundit si “tradhtare”, pasi nuk mbajti presimin për tu kujdesur për Ilrin.

Debati:

Sabiani: Ti e more me të qeshur, kur e pashë unë…

Monika: Unë nuk e mora me të qeshur

Sabiani: Me të qeshur e ke marre ke tallur…

Monika: Pse me të qara ta merrja unë

Sabiani: Big Brother aq ishte mbaroj

Monika: Nuk ishte aq pra…

Sabiani: Nuk kemi xhelozi

Monika: Nga motër dola tradhtare

Sabiani: Tradhtare se nuk e mbajte fjalën

Top Channel