Elton Ilirjani ndjek Ermonela Jahon në Metropolitan Opera të New York/ Veshja spektakolare tërheq vëmendjen e të gjithëve

04/05/2022 21:59

Elton Ilirjani u paraqit në Metropolitan Opera të New York për të ndjekur artisten e madhe Ermonela Jaho në veprën “Turandot”.

Eltoni u paraqit me nje veshje spektakolare të krijuar nga stilisti amerikan Bobby Day! Ky stilist është djali i stilistit të pianistit dhe showman-it Liberaçe të famshëm në vitet ‘60-80.

Veshja ishte një dedikim për artisten e madhe shqiptare! Veshja tërhoqi vëmendjen e gjithë pjesëmarrësve! Ishte mbresëlënëse siç e ka cilësuar edhe Ermonela Jaho!

FOTO GALERI
1/5

Top Channel