Samueli është djali i parë që ka arritur të guxojë me Lauretën, vajzën nga Kosova, e cila ka hyrë në Per’puthen për të gjetur dashurinë e jetës bashkë me motrën e saj Rrushen.

Të rinjtë u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa nuk u lanë pa u diskutuar edhe tema private e intime.

Pas bisedës, Samueli dhe Laureta kërcejnë së bashku në mënyrë provokuese.

Ky është takimi i tretë i tyre, ndërsa u dukën  më të afërt se në dy takimet e para.

Nuk dihet ende nëse marrëdhënia mes tyre do të avancojë apo do të jenë thjesht miq.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel