Një sherr mes të rinjsh ka degraduar në përdorimin e armëve këtë të premte pasdite në Vlorë.

Dyshohet se mes një konflikti që ka nisur për motive banale, autori kanë qëlluar drejt makinës së Juxhino Todit.

Policia ka shpallur në kërkim autorin dhe vetë Todin.

Top Channel