Foto Ilustruese

Dy makina janë përplasur këtë mëngjes në Fushë-Krujë, ku si pasojë janë lënduar katër persona.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:50, në aksin rrugor Fushë Krujë-Ura e Gjolës, ku një automjet me drejtuesin B. L., është përplasur me automjetin me drejtues G. Ll.
Si pasojë e përplasjes janë lënduar të dy drejtuesit e automjeteve dhe pasagjeret B. K., dhe K. L., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Top Channel