Ilustruese

Një aksident ka ndodhur pasditen të kësaj të enjteje në Tiranë në mbikalimin e Fabrikës së Miellit, ku janë përplasur tre mjete.

Tre mjetet me drejtues E. G., A. S., dhe A. B janë aksidentuar me njëra tjetrën, ku si pasojë është lënduar një i mitur 2-vjeçar, i cili ndodhej pasagjer në mjetin me drejtues shtetasin E. G., dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Top Channel