Foto ilustruese

Një 43-vjeçar që goditi një polic këtë mëngjes u vu në pranga.

Incidenti ndodhi në rrugën “Thoma Koxhaj”. Ermal Muçolli kundërshtoi efektivin për gjobën që i vendosi, e goditi dhe më pas u largua me mjetin e tij.

43-vjeçari do të hetohet për veprat penale “Goditja për shkak të detyrës” dhe “Plagosja e rëndë me dashje”, në dëm të shtetasit me iniciale Z. M., me detyrë oficer i patrullës së përgjithshme.

Top Channel