Kujtim Meta, i cili mbeti i plagosur pasditën e sotme teksa pinte kafe në Lushjë, punonte shofer kamioni.

Në videon e mëposhtme paraqitet kamioni me të cilin punonte 44-vjeçari, i cili po kontrollohet nga policia për ndonjë provë të mundshme në lidhje me atentatin.

Personi i cili qëlloi Metën ishte i maskuar dhe akoma nuk ka arritur të identifikohet apo të kapet nga Policia, megjithëse efektivët po bëjnë ‘krehjen’ e zonës për të kapur autorin.

Top Channel