foto ilustruese

Të shtëna me armë janë dëgjuar pak çaste më parë në Shkodër.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se një person i plagosur në këmbë është paraqitur në Spitalin e Shkodrës.

Mësohet se shtetasi i plagosur ndodhet jashtë rrezikut për jetë,

Ka qenë reparti i urgjencës i cili ka njoftuar policinë për të plagosurin.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe për kapjen e autorit.

Top Channel