Ish-konkurrenti i Për’puthen, Bruno Shemsho, në një lidhje për “Shqipëria live” tha se i ka shpëtuar për mrekulli aksidentit ku u përfshi këtë mëngjes.

Isha duke përdorur telefonin, e pranoj. Ishte mëngjes herët. Rëndësi ka që jemi mirë, as ata që ishin në makinën tjetër nuk u lënduan. Nuk më hoqën patentën, shpëtova me një gjobë të vogël”.

Më tej, ai foli për marrëdhënien me Anën dhe zbuloi se sot bëhet një muaj që nga dita kur dolën çift nga “Për’puthen”. “Jemi shumë mirë” tha 26-vjeçari duke shtuar se janë të lumtur së bashku.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel