Një fëmijë ka mbetur i plagosur sot në mesditë në Lezhë, pasi është përplasur nga një makinë.

Aksidenti ka ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta”. I mituri është transportuar në spitalin e Lezhës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nga përplasja është lënduar dhe drejtuesja e mjetit, që është shtatzënë dhe aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Top Channel