Cardi B dhe Offset kanë zbuluar emrin e djalit të tyre 7 muajsh.

Përmes një fotografie në rrjete sociale, Cardi B ka ndarë një fotografi me emrin e të voglit.

Ata i kishin vënë varëse me diamante që kishin shkruar emrin e tij Wave Set Cephus.

Fansat nuk hezituan të komentojnë se sa e lezetshme është foshnja dhe duke e krahasuar me vajzën e çiftit.

FOTO GALERI
3/6

Top Channel