Mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra” është luajtur loja “Ruleta e Celularit”.

Dënimi i saj ishte të merrte në telefon kontaktin e parë dhe ti kërkonte 2000 euro borxh. Ajo ka telefonuar miken e saj, Aulona Mustën.

Fillimisht teksa Fatma i ka kërkuar, Aulona nuk e dëgjonte dhe kjo shkaktoi shumë të qeshura në studio, më pas ajo i ka thënë se në atë moment nuk mund të bënte dot gjë, por të nesërmen në mëngjes do ja rregullonte.

Kaq ka mjaftuar që Fatma ti shprehë dashurinë dhe të tregojë edhe njëherë se shoqet e vërteta ekzistojnë.
Ndonëse ky moment ka shkaktuar mjaft të qeshura, edhe Ermal Mamaqi e Armina Mevlani nuk u kanë shpëtuar dënimeve të tjera.

FOTO GALERI
1/7
Fatma Haxhialiu

Top Channel