Alesja dhe Astriti u munduan të zgjidhnin debatet e krijuara ditët e fundit në Për’puthen por debati i tyre vazhdoi sërish.

Një lumë akuzash u thanë nga të dyja palët, që me sa duket nuk kanë arritur të gjejnë gjuhën e përbashkët të diskutimit.

Alesja akuzoi Astritin se njohja që ai ka dashur të krijojë ka qenë thjesht mënyra e hakmarrjes për shokun e tij Albin.

Është hakmarrje kjo”, tha Alesja.

Astriti i mohoi akuzat e saj duke i shprehur se hakmarrjen do e kishte realizuar që në takimet me të dhe jo pas disa kohësh.

Ҫfarë të keqe ka me pas shok Albin? Njëherë ka ndodhur në Kosovë, kur ka ardhur dhe e kam pritur. Nuk i kthej shpinën njerëzve si puna jote. Nëse do isha hakmarrë, do kisha thënë shumë gjëra në takim”, iu përgjigj Astriti.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel