Familjarët dhe miqtë e Will Smith po përpiqen të jenë sa më pranë aktorit pas skandalit të ndodhur të dielën e kaluar në “Oscars 2022”.

Ylli “King Richard” ka qenë këto ditë në qendër të komenteve në rrjetet sociale, ndërsa miqtë dhe njerëzit  afërt i kanë qëndruar pranë, siç thonë burimet për Entertainment Tonight.

Shuplaka që i dha Chris Rock në “Oscar” ka ndikuar në gjendjen emocionale të artistët, shkruan Entertainment Tonight.

Të afërmit e tij mendojnë se “ai duhet të marrë një pushim nga aktrimi dhe të zgjidhë problemet”.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel