Nëna e Beatrix Ramosajt Antigona Ramosaj, së fundmi i ka befasuar të gjithë me postimin që ka shpërndarë në ‘Instagram’ ku Trixa dhe Iliri kërcejnë gjatë kohës kur ishin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Në postimin e saj Antigona ka etiketuar Ilir Shaqirin dhe të bijën duke i vendosur emojin e yllit dhe duartrokitjes.

Këtë status më pas e ka rishpërndarë edhe Ilir Shqiri në profilin e tij në ‘Instagram’.

Kjo ka sjellë shumë reagime nga fansat, pasi Iliri ishte kundërshtari i Donaldit në lojë dhe ndër personat më të komentuar në BBV. Fansat e kanë interpretuar këtë si një lloj “hakmarrjeje” ndaj Donaldit pas ndarjes së tij nga Trixa.

Top Channel