Situata e krijuar në studion e Për’puthen rëndoi gjendjen shëndetësore të Alesjas.

Pas ballafaqimit me situatat e krijuara midis saj dhe Rrushes, ajo nuk arriti dot ta përballonte.

Alesja doli me shpejtësi nga studioja, ndërsa Efi dhe Rrushja vrapuan pas saj.

Gjendja psikologjike e Alesjas ishte e rënduar që në fillim të pjesës së dytë.

Ajo nuk arriti dot të qetësohej derisa gjendja shëndetësore e detyroi të linte studion.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel