Do e njihni? Jennifer Lopez si rrallëherë, shfaqet pa pikë make-upi në fytyrë

03/04/2022 21:32

Këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez, ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim të kuruar e veshur bukur, është shfaqur pa filtra dhe pas make-up.

Ylli i muzikës  tregoi fytyrën teksa po bëhej gati për një vizitë të papritur në një dyqan bukurie  në Beverly Hills, ku duket fytyra e saj vetëm “ujë e sapun”

E veshur me një mantel të bardhë 52-vjeçarja  nuk ngurroi që të ndante një video pa filtra me 201 milionë ndjekësit e saj ku tregonte se po bëhej gati.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel