Fifi feston sot ditëlindjen, i dashuri e uron: Të adhuroj… (Fotot)

31/03/2022 15:53

Kengëtarja Filloreta Raçi, e njohur me emrin e artit si “Fifi”, feston sot ditën e saj të lindjes.

Fifi mbush sot 28-vjeç, ndërsa nuk ka munguar as urimi i partnerit të saj në rrjetet sociale.

Në një postim në “Instastory”, i dashuri i saj, Adisi e uron: “Ti je shpirti im, të ardhuroj”, ndërsa Fifi e ka ripostuar urimin me mbishkrimin: “Gjysma ime më e mirë”

Fifi u lidh me Adis Patushin pasi doli nga “Big Brother Vip” dhe shpesh herë postojnë foto së bashku në rrjetet sociale.

Top Channel