Bie nga banesa dy katëshe prej erës së fortë, përfundon në spital 40-vjeçari

31/03/2022 16:56

Një tjetër aksident ka ndodhur këtë të enjte.

Dhërmi/Informacion paraprak

Më datë 31.03.2022, në fshatin Dhërmi, Himarë, duke punuar, ka rënë nga një objekt dykatësh, shtetasi K. H., 40 vjeç, banues në Korçë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Top Channel