Parashikimi i horoskopit për muajin prill, shenjat që duhet të bëjnë kujdes se do ta paguajnë shtrenjtë

30/03/2022 15:37

Astrologu Jorgo Pulla ishte i ftuar në “Shqipëria Live”, ku tregoi se si është parashikimi i yjeve për shenjat e horoskopit për muajin prill.

Pulla thotë se Dashi, Peshorja, Peshqit nuk duhet të bëjnë gabim në asnjë mënyrë këtë muaj se do ta paguajnë shtrenjtë.

Shihni galerinë për të mësuar parashikimin e motit.

FOTO GALERI
1/12
Dashi ndikohet shumë në çështjet që lidhen me punën aktuale. Mund t’i bëhen disa padrejtësi, por ndonjëherë ndikojnë. Fokusohen më tepër tek çështjet ekonomike financiare. Nga ana shpirtërore, lidhjet me virgjereshën dhe ujorin kanë ndikim shumë të madh. Nga 15 ditëshi i dytë, priten dhe lajme të mira.

Top Channel