Dukesha e Kembrixhit tashmë është nëna e tre fëmijëve, Lous, Princin George dhe Princeshën Charlotte.

Angazhimet e mëdha që ajo ka mund t’ju bëjë të mendoni se ajo ia del me fëmijët për shkak të numrit të lartë të dadove.

Por në të vërtetë ajo ka vetëm një dado që kujdeset për fëmijët e saj.

Dadoja quhet Maria Borrallo dhe jeton me familjen e saj në Kensington Palace.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel