Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Era Istrefi do të vijë këtë pranverë me një këngë të re.

Kënga “Bebe” e artistes do të publikohet në Youtube pas dy ditësh, më 31 mars ora 18:00.

Era gjithmonë ka sjellë frymë të re muzikore dhe me një look magjepsës.

Kujtojmë se Era Istrefi theu rekord ndërkombëtar me këngën “Bonbon”, publikuar në mars të 2016-ës. Tashmë kënga e famshme numëron mbi 850 milionë shikime në kanalin e Youtube.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel