Këngëtarja me famë botërore Katy Perry në një episod të “American Idol”, teksa po performonte është përballur me një moment të sikletshëm.

Katy u përkul ndërsa këndonte tekstin dhe pikërisht në këtë moment pantallonat e saj të ngushta u grisën.

“Ato u grisën,” bërtiti bashkë-prezantuesi i saj Luke, përpara se Lionel të hynte dhe të thoshte se “Koncerti ka përfunduar zyrtarisht!”.

Pas këtij incidenti të sikletshëm ajo ka kërkuar ndihmë nga anëtarët e skuadrës, të cilët e ndihmuan për të mbuluar pjesën e saj të ekspozuar.

Këngëtarja ka pasur një ngjarje të ngjashme në vitin 2018.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel