Djali nga Kili ka bërë një çmenduri në dasmën e motrës së tij duke shtuar marijuanë tek torta.

Videoja, e cila ka grumbulluar miliona shikime në TikTok, tregon nusen dhe dhëndrin duke prerë tortën në dasmën e tyre, disa momente përpara se gjithçka të ndryshonte.

Pamjet më pas tregojnë disa nga të ftuarit e dasmës duke kërcyer dhe qeshur teksa efektet e substancës kanë filluar të shfaqen.

Videoja u bë virale në TikTok ku pamjet tregojnë momentet e përgatitjes së tortës më pas pamje nga dasma ku të ftuarve po kërcejnë si të çmendur.

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel