“Oscars 2022” mbetet një ndër kompeticionet më të komentuara e cila u rikthye mbrëmjen e djeshme pas një periudhe të gjatë pandemie.

Aktorët dhe të ftuarit bënë kalimin e tyre në tapetin e kuq, ku veshja dhe prezenca mbetej kryefjala.

Të gjithë i kishin kushtuar rëndësi veshjes për të shkëlqyer sa më shumë në “Oscars 2022”.

Performancat e këngëtarëve botërorë e ndezën edhe më shumë atmosferën e djeshme duke i dhënë edhe më shumë ngjyra.

Nuk munguan ngjarjet të cilat do të mbahen mend duke nisur që nga shuplaka që aktori Will Smith i dha komedianit pas një shakaje të tepruar.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel