Të dielën, yjet me famë botërore kanë kaluar në tapetin e kuq me veshjet që kishin zgjedhur për mbrëmjen “Oscars”.

Disa nga këto veshje u cilësuan si më të bukurat, por pati edhe nga ato që u konsideruan si më të këqijat.

Kishte yje që kishin zgjedhur fustane shumë ekstravagante, që për pak sa nuk u zbulonin pjesët intime dhe duket se nuk janë pëlqyer aspak.

Disa veshje u cilësuan si dështime katastrofike, ku në listë janë fustanet e Kristen Steëart, Maggie Gyllenhaal dhe Chloe e Halle Bailey.

Billie Eilish kryesoi listën e yjeve të veshur më keq në eventin e rëndësishëm. Këngëtarja e famshme u shfaq me një fustan të zi voluminoz, i cili e nxirrte atë plotësisht të zbehtë.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel