“Pse u fute në mesin tonë”/ Rrushja dhe Alesia nuk lënë gjë pa i thënë njëra tjetrës në përballje

26/03/2022 21:20

Rrushja dhe Alesia patën sot një përballje në “Përputhen”, ku kanë sqaruar debatet e tyre të fundit lidhur me pëlqimin ndaj Astritin.

Rrushja akuzoi Alesian se ka hyrë mes saj dhe Astritit.

Rrushja: Ti nuk ke qenë afër meje, ka qenë Astriti dhe motra ime

Alesia: Pse i hedh poshtë të gjitha

Rrushja: Te Albi, ndoshta më ka bërë batuta, edhe të ëndërra dhe të kam thënë Alesia kshu kshu se të kam ditur si shoqen time besnike.

Alesia: Po ri nuk kishe një  pëlqim

Rushja: Edhe në momentin te parkingu, un të thash dua ta vazhdoj njohjen me Astritin dhe mendova se e le me aq.

Rrushja: Ju të gjithë e keni parë si isha me Astritin

Alesia: Normalisht që do flisja për pëlqimin që kisha, s’kemi pse të zihemi për një mashkull

Rrushja: Pse u fute mes nesh pra

Alesia: Të kam parë më afër me Kristin. Ne kemi qenë shoqe, ndaç mohoje.

Rrushja: Jam prekur kur përmede flirtimin

Alesia: Më tërheq

FOTO GALERI
1/5

Top Channel