Aktorja Monika Lubonja ka këshilluar të rinjtë të jenë mendjehapur dhe të thyejnë çdo tabu.

E ftuar nbë puntatën e sotme të “Përputhen” si opinioniste, ish-banorja e Big Brother Vip u pyet si do të reagonte nëse vajza e saj, Tea do të merrte pjesë në program. Lubonja tha se ajo dhe vajza e saj janë mendjehapura dhe nuk do e kishin problem.

Unë jam shumë mendjehapur, Tea po ashtu. Dua t’i përgëzoj këta të rinj për guximin që kanë, thyeni tabutë. A ka mundësi të thyeni tabutë?”, tha Monika.

Top Channel