Monika Lubonja flet për divorcin: Akoma paragjykohem, më mirë e divorcuar sa e tradhëtuar

26/03/2022 22:31

Aktorja Monika Lubonja ka rrëfyer edhe njëherë vështirësitë si pasojë e divorcit të saj nga babai i Teas.

E ftuar në programin e sotëm të “Përputhen” Monika tha se është ndier e paragjykuar nga shoqëria.

Ish konkurentja e Big Brother Vip tha se kjo gjë tashmë nuk e shqetëson më dhe e rëndësishme si pas saj, është të rrisësh një fëmijë të fortë.

“Unë e di çfarë do të thotë të jesh e divorcuar. Kam pas gjithmon guximin për t’i bërë gjërat ndryshe, për të dalë jashtë mentalitetit shqiptar. Më mirë të jesh e divorcuar sesa e dhunuar dhe e tradhëtuar. Unë jam ndier e gjykuar dhe vazhdoj të ndihem e gjykuar, kjo gjë nuk më shqetëson më. E rëndësishme është të rrisësh një fëmijë të fortë”, tha Monika teksa i kërkoi Çiljetës të mos largohej nga programi.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel