“Flemë të tre bashkë”, kjo deklaratë e Mikelës në Për’puthen solli shpërthimin në të qeshura e studios.

Kjo deklaratë erdhi direkt pasi Mikela tha se nuk bënte dot një zgjedhje midis qenit dhe Erionit.

Ishte moderatorja Bora Zemani, e cila pas fjalisë së saj kërkoi të mësonin më shumë detaje.

Por mungesa e Erionit në studio bëri që Mikela të kursehej në detaje, duke e mbyllur bisedën me pak fjalë.

“E pëlqej dhe kam ndjesi të forta, e dua në krahun tim”, shtoi Mikela.

Ndërsa nuk kurseu as komentet ndaj opinionistit Arjan Konomi, i cili gjithmonë ka pasur konflikte me Mikelën.

“Lejen e mora dhe mëkatin e bëra”, iu drejtua Mikela duke qeshur Arjanit.

Pas fjalëve të Mikelës, u dëgjuan brohoritjet në studio nga konkurentët të cilët u habitën nga kjo deklaratë kaq e hapur.

Top Channel