Xheisara, një nga ish konkurrentet e Big Brother VIP është fokusuar në karrierën e saj.

E ftuar në “Shqipëria Live” ka treguar se së shpejti do të bëjë publike një këngë që i dedikohet ndarjes.

Ndër të tjera, Xheisara zbuloi se edhe Beatrix do të bëjë një këngë ndarjeje pasi romancës së saj me Donaldin i erdhi fundi.

Xheisara: Kam tre këngë të reja, të parën do e nxjerr për 2 javë. Jam në xhirimet e klipit. Kënga flet për një ndarje. Nuk është asgjë e vërtetë se tekstin se kam shkruar unë.

Pyetje: Të gjitha këngët që janë shkruar nga ju ish banorët pasi keni dalë kanë qenë për ndarje.

Xheisara: Ata që bënë këngë për ndarje, u ndanë prandaj. Unë nuk e kam të prekshëm, jam shumë e lumtur. Bëri Semi, Donaldi, do bëjnë dhe të tjerë. Edhe Trixa do bëj për ndarje.

Top Channel