Loredana

Reperja shqiptare Loredana Zefi është një nga artistet më të pëlqyera në tregun shqiptar dhe jo vetëm. Ajo ka treguar një prej tatuazheve të veçanta që ka në trup.

Bëhet fjalë për një tatuazh të bërë në qafë ku shkruhet në gjuhën angleze “Selfmade Millions” apo në shqip “Milionat i kam bërë vetë”.

Loredana është përfolur shpesh për romancën e saj me Mozzik. Të dy janë ndarë, por gëzojnë një vajzë që quhet Hana.

Loredana është fokusuar në karrierë dhe tek vajza e saj, ndërsa Mozzik udhëton shpesh herë në Zvicër për ta vizituar.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel