Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka treguar ditën e djeshme përmes disa postimeve në “Instagram” se ka bërë tre tatuazhe të reja.

Dy prej tyre i ka bërë në krah dhe ka vendosur t’ua tregojë edhe fansave.

“Wildcat (Mace e egër)”, është njëri prej tatuazheve dhe pak më lart ka vizatuar një zjarr. Pikërisht tatuazhin e dytë fansat e kanë lidhur me Donaldin.

“Luaj me zjarr” është një pjesë e tekstit të këngës që Beatrix i dedikoi Donaldit dhe “Fire on fire” është kënga që Donaldi i dedikoi Beatrixës në 14 shkurt në Ditën e të dashuruarve teksa ndodhej brenda BBV.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel