Një nga vajzat e Për’puthen, Alesja ishte gati për tu bërë çift me Albin por i surprizoi të gjithë duke thënë se nuk do të vijojë njohjen me të.

Kjo bëri që Albi të largohej nga programi i dashurisë pasi ishte deklaruar për Alesjan. I ftuar në “E diell”, ai zbuloi bisedën në prapaskenë me Ervin Kurtin dhe më pas tregoi se cilën nga vajzat pëlqen.

“Ervini tha në prapaskenë “Albi lë kokën pas Erjolës”. I thashë nuk është e vërtetë. Mos më ngatërro mua me Erjolën. Nëpër intervista kam shprehur pëlqimin për Beniadën”, tha Albi.

Ndërsa Edi Manushi e kaloi bisedën duke thënë me shaka se nuk janë në Për’puthen.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel